RAM Mount RAM Drill-Down Heavy Duty Mount f/weBoost [RAM-238-379-372437U]
RAM® Drill-Down Heavy Duty Mount for weBoost
Features:
  • Backed by a lifetime warranty
Specifications:
  • HOLE PATTERN: 2-Hole AMPS 1.912"
  • THREAD PITCH: 3/8"-24 X .375"
  • PLATE SIZE: 2.43" x 1.31"
  • BALL/SOCKET SIZE: C Size (1.5")